U shemb Teatri mbaroi dhe pandemia, sot minimumi i rasteve me koronavirus (VIDEO)

Ka shkuar në 948 numri i të infektuarve nga koronavirusi në vendin tonë, ku gjatë 24 orëve janë shënuar vetëm 2 raste të reja.

Sipas ministrisë, rreth 77% janë shëruar ndërsa 190 persona mbeten aktivë, kryesisht në Tiranë, Durrës, Krujë dhe Shkodër.

vijon


Shtuar 18.05.2020 09:04