Shtohet ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në vend (VIDEO)

GJatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 15 raste të reja me koronavirus në vendin tonë.

Shkon kështu në 964 numri i të infektuarve.

Prej tyre, 13 raste janë në Durrës, një në Tiranë dhe një në Shkodër. Sipas ministrisë, të gjitha rastet jane kontakte të personave të rezultuar më parë pozitivë.
vijon…


Shtuar 20.05.2020 09:03