Shkon në 1263 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë (VIDEO)

Ka shkuar në 1263 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë, ku gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë 17 persona.

Miistria vijon të bëjë apel për distancë si dhe kujdes ndaj higjenës.


Shtuar 8.06.2020 09:12