Rikthehet në shesh opozita, mësoni kur do të mbahet tubimi i parë për 2020

Partia Demokrati ka marrë vendim t’u rikthehet sërish protestave.

Mësohet se opozita do të zhvillojë një protestë në fund të shkurtit, si për të përkujtuar djegien e mandateve një vit më parë.

Deri tani flitet për datat 20 dhe 22 shkurt, por ende nuk është konfirmuar. /albeu.com/


Shtuar 15.01.2020 17:22