Plas zjarr i madh në një pikë bombolash gazi në Tiranë

Një zjarr ka përfshirë ditën e sotme një pikë mbushjeje të bombulave të gazit.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të Tiranës në rrugën “Myslym Shuri”.

Policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendngjarje, ndërsa nuk dihen rrethanat e incidentit apo edhe dëmet e shkaktuara. /albeu.com/


Shtuar 25.01.2020 16:12