Plas arma në Laç, i plagosuri dërgohet me urgjencë drejt Tiranës

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar pak minuta më parë në qytetin e Laçit.

Burimet thonë se një person ka mbetur i plagosur.

Ai është dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes dhe identiteti i të plagosurit. /albeu.com/


Shtuar 15.05.2020 16:35