Kris arma në Shkodër, plagoset një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Shkodër.

Raportohet për të shtëna me armë zjarri në Shkodër.

Mësohet se një person është lënduar rëndë dhe është dërguar në spital.


Shtuar 5.02.2020 21:53