Gjendet një person i asfiksuar në afërsi të një lokali në Durrës

Gjendet një person i asfiksuar në afërsi me lokalet e lulishteve pranë Muzeumit të Dëshmorëve në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 17 e 30 minuta.

Pas njoftimit të bërë në polici nga një telefonatë mund të keni urgjencë makina e ndihmës së shpejtë dhe të policisë.

Po kështu edhe forca ushtarake të patrullimit kufizohet-qarkullimit, shkruan Ora news.

Mjekët kanë hyrë në zonën e njoftuar dhe kanë mbi të mbi barrelë personin dhe e kanë nisur me urgjencë drejt spitali.


Shtuar 24.03.2020 17:08