E rëndë në Gjirokastër, fëmija 8 vjeç bie nga 10 metra lartësi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Gjirokastrës.

Mësohet se një fëmijë ka rënë nga një lartësi prej 10 metrash pasditen e sotme.

Fëmija, rreth 8 vjeç, ka rënë nga një mur, dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Ai është nisur me urgjencë në Tiranë për mjekim më të specializuar, pas ndihmës së marrë në spitalin e Gjirokastrës.


Shtuar 15.06.2020 18:01