Blindohet Tirana: Arrestohen 20 shtetas, mes tyre edhe dy oficerë

Forcat e policisë kan ë zhvilluar një operacion në Tiranë, nga ku burime bëjnë me dije se janë arrestuar disa persona të cilët dërgonin njerez në Kanada dhe SHBA me viza false.

Të njëjtat burime pohojnë se operacioni është në vijim e sipër dhe priten edhe shoqërime të tjera.

Operacioni në Rinas mbi 20 të arrestuar mes tyre dhe dy agjente krimesh. Burime bëjnë me dije se agjentët e arrestuar punonjës të komisariatit Rinas janë me inicialet B.I dhe B.M.


Shtuar 18.05.2020 20:11