Aksion mes natës në Vlorë pasi kapën të dënuarin me 25 vite

Një aksion i befasishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Burime për albeu.com bëjnë me dije se forcat RENEA dhe Policia e Vlorës kanë zhvilluar një aksion në lagjen “10 korriku”.

Pas arrestimit të Xhevahir Jonuzi, i dënuar me 25 vite burg për 2 vrasje, u paralajmërua se në vend do të vijonin kontrollet për kapjen e “të rrezikshmëve” të tjerë.

Ende nuk dihen detaje se kush është i shumëkërkuari ndaj të cilit është vënë në ndjekje RENEA dhe FNSH-të.


Shtuar 21.01.2020 20:15