Aksident i rëndë në Vlorë, vdes një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Orikum.

Dyshohet se viktimë ka mbetur një shtetas që ka qenë duke udhëtuar me biçikletë dhe është përplasur nga një automjet.

Aksidenti është shkaktuar nga mungesa e ndriçimit në rrugë.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur ambulanca dhe policia që po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidenti.


Shtuar 26.09.2020 18:43