Aksident i rëndë në Pogradec, drejtuesi i automjetit në gjendje kritike

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Pogradec.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, si pasojë e së cilës është plagosur një këmbësor.

Ndërsa një prej drejtuesve ka marrë plagë të rënda dhe është transportuar me urgjencë në spital.

Thuhet se është në gjendje kritike për jetën.

Policia dhe grupi hetimor kanë arritur në vendngjarje ku po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./


Shtuar 10.01.2020 20:20