3.4 milionë euro në “Toyota Yaris”, gjykata lë të lirë 6 të dyshuarit

Ditën e sotme Gjykata e Tiranës ka ndryshuar masën e sigurisë për 6 të dyshuarit për 3.4 milion euro.

Gjykata ka vendosur “Detyrim Paraqitje” për Elvis dhe Alfred Vladin, Alban Mollaymeri, Agim Çekaj dhe Klevi Cani dhe Edi Lika.

6 të dyshuarit akuzohen për mosdeklarim të parave në kufi. /albeu.com/


Shtuar 17.01.2020 16:01