E dhimbshme! I moshuari i “lutet” policëve që do i prishin pronën: Më vrit! (VIDEO)

Prej ditës së djeshme IKMT ka nisur Aksion për shembjen e ndërtimeve pa leje në të gjithë bregdetin e Shqipërisë.

Tensione dhe përplasje ka pasur ditën e sotme në plazhin e Velipojës, midis efektivëve të policisë dhe pronarëve në zonë të cilëve IMT po u prish banesat.

Ndërkohë që një i moshuar ka dalë para efketivëve dhe ka kërkuar që të nxjerrin automatikun dhe ta qëllojnë, pasi po i prishin pronën.

Në videon e bashkëngjitur lajmit nga fax web, shikoni përplasjen mes të moshuarit në fjalë dhe oficerëve të IKMT. /albeu.com/


Shtuar 11.06.2020 17:08