Del autopsia: Çfarë helmoi çiftin në Librazhd

Del përgjigja e autopsisë së Rezarta dhe Olsi Hajdarit.

Albeu.com mëson se çifti helmua nga monoksidi i karbonit, i cili ka ardhur si pasojë e prushit që mbanin në dhomën e gjumit.

Çifti i sapomartuar u gjetën të helmuar në dhomën e tyre të gjumit pak javë më parë.

Fatkeqësisht Rezarta humbi jetën, ndërsa Olsi arriti të shpëtojë. /albeu.com


Shtuar 27.01.2020 10:00