Dalin pamjet, kështu e pritën shqiptarët 2020 (FOTO LAJM)

Sot data shënon 1 janar 2020, dhe bota po feston ndërrimin e viteve.

Por si e pritën shqiptarët 2020?

Një pjesë e madhe e njerëzve udhëtuan drejt Tiranës për të parë spektaklin e fishekzjarreve në Sheshin Skënderbej.

Në orën e ndërrimit të viteve, Bashkia kishte organizuar fishekzjarret, por nuk munguan ato të hedhurat nga familjarët.

Nëse keni humbur spektaklin, në fotogaleri gjeni gjithçka ndodhi brenda pak minutash në qendër të kryeqytetit.


Shtuar 1.01.2020 09:50