Çfarë po ndodh në Sarandë? “Shqiponjat” blindojnë rrugët e qytetit

Policia e Sarandës është në aksion së bashku me forcat Shqiponja duke ushtruar kontrolle në rrugët hyrëse dhe dalëse të qytetit të Sarandës.

Mësohet se po kontrollohen mjetet për sende të paligjshme dhe për persona të shpallur në kërkim.

Gjatë këtyre ditëve të fundit kontrolle janë bërë edhe në qytete të tjera si Durrësi, Korça, Elbasani.


Shtuar 18.09.2020 20:11