Blindohen 4 qarqet e vendit, sekuestrohet drogë e shkatërrohet banda e rrezikshme

Mbrëmjen e sotme Policia e Shtetit është hedhur në aksion për të goditur një grup kriminal që trafikon lëndë narkotike.

Burimet bëjnë me dije se janë sekuestruar 60 kg lëndë narkotike e llojit çokollate, si dhe janë vënë në pranga 6 shtetas në flagrancë.

Të arrestuarit nga operacioni antidrogë janë Pajtim Aga, Sh.M, E.R. dhe D.M.

Operacioni është në vijim dhe i shtrirë në disa qytete, si Tiranë, Dibër, Fier e Durrës.


Shtuar 17.01.2020 18:36