Aspak i penduar! Rama nuk e quan më as teatër: Rrënova një karakatinë (FOTO LAJM)

Pavarësisht kritikave, kryeministri Edi Rama duket shumë i bindur dhe aspak i penduar për shembjen e teatrit.

Sot, Rama ka replikuar me disa ndjekës në profilin e tij në Facebook.

Komentuesi: Një pyetje Z. Kryeministër!
Keni parë ju ndonjëherë apo keni dëgjuar që në një vend tjetër të botës , Qeveria e një shteti ka rrënuar Teatër Kombëtar me ndihmën e 1500 policëve!

Unë skam parë as skam dëgjuar!

Rama: Nuk kemi rrënuar teatër kombëtar por një karakatinë dhe nuk kanë qënë 1500 policë po aq sa duheshin për të kryer punë!


Shtuar 23.05.2020 18:58