Aksident në Tiranë, mjeti përplas këmbësoren në vijat e bardha

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë, ku një makinë ka aksidentuar një të moshuar.

Mësohet se e moshuara po kalonte në vijat e bardha dhe mjeti i ka shkelur këmbën me gomë.

Fatmirësisht, e moshuara ndodhet në spital, jashtë rrezikut per jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Njoftimi
Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 22.05.2020, rreth orës 09:31, në Bulevardin “Bajram Curri”, pranë urës “Tabakëve”, mjeti me drejtues shtetasin F.H., 68 vjeç, tek vijat e bardha i ka shkelur me gomën e mjetit këmbën dhe është dëmtuar, shtetasja N.D ., 77 vjeçe, e cila ndodhet në spital, jashtë rrezikut per jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Shtuar 22.05.2020 08:16