Aksident i rëndë në Elbasan, Benzi luksoz përplaset me Golf-in

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Metalurgji.

Mësohet se dy automjete tip Golf 6 dhe C Class i ri, janë përplasur dhe për pasojë është plagosur drejtuesi i Golf 6, gjendja shëndetësore e të cilit nuk dihet ende.

Pòlicia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet. /albeu.com/


Shtuar 4.06.2020 21:30