Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Librazhd, shoferi përfundon në sallën e operimit

Një aksident është regjistruar pak më parë në aksin rrugor Elbasan-Librazhd.

Mmësohet se në aksident është përfshirë një motor teksa që ecte me shpejtësi të lartë, e si pasojë drejtuesi ka humbur drejtimin dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Paraprakisht, thuhet se burri ndodhet në sallën e Kirurgjisë në Spitalin e Elbasanit ku po i nënshtrohet operacioneve, për shkak të dëmtimeve të shumta.


Shtuar 9.09.2020 15:47