A do jetë më Berisha në Kuvend? Basha: Si të dojë, ku të dojë!

Berisha mund të futet sërish në Kuvendin e Shqipërisë dhe mund të kandidojë për deputet kudo që ai të kërkojë.

Kështu ka deklaruar mbrëmjen e sotme në “Opinion” kryetari i PD Lulzim Basha.

I pyetur nga gazetari Blendi Fevziu, nëse Berisha do të jetë sërish në lista, përgjigja e Bashës qe e shkurtër dhe direkte: Po.

Pyetjes se në cilin qytet do të vendoset kandidatura e tij, Basha ju përgjigj: Ku të dojë. /albeu.com/


Shtuar 17.09.2020 20:29