Zuna nuk reziston dot, ia shpreh hapur ndjenjat Loredanës (FOTO LAJM)

Prej kohësh tashmë është bërë e ditur se Loredana është në një marrëdhënie dashurie me reperin libanez, Zuna i cili është shumë i famshëm në Gjermani e Zvicër. Çifti e festuan bashkë Shën Valentinin e kjo i konfirmoi lajmet se ata janë në një lidhje.

Së fundmi Loredana ka bërë një ndryshim në pamje duke i prerë flokët me baluke dhe postoi një foto me pamjen e re. Reperja mori shumë komplimenta, por mes komenteve dalloi ai i të dashurit.

Zuna nuk i ka rezistuar dot Loredanës dhe i ka komentuar disa emoji me flakë duke treguar kështu se po digjet për të.


Shtuar 19.02.2020 07:52