Zhaklin Lekatari: Ministrat shqiptarë paguajnë deri në 2 mijë euro për të kryer marrëdhënie seksuale (VIDEO)

Duke iu referuar ngjarjeve të ditëve të fundit, ku janë bërë publike disa raste të abuzimit seksual, qoftë me fëmijë apo me të rritur, është nxitur një debat se a duhen të legalizohen shtëpitë publike në vendin tonë.

Kjo temë u risoll në vëmendje dhe në studion e emisionit “Shqipëria Live”.

Një nga të ftuarat ishte dhe gazetarja Zhaklin Lekatari, e cila njihet për ndjeshmërinë e saj përsa i përket temave që kanë të bëjnë me edukatën seksuale apo të drejtat e grave.

Ndërkaq, ndër të tjera ajo lexoi një mesazh që i kishin dërguar në rrjete sociale, tek thuhej se pjesa më e madhe e ministrave dhe deputetëve në vendin tonë, janë të gatshëm që të paguajnë deri në 2 mijë euro për të kryer marrëdhënie seksuale. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon.


Shtuar 9.06.2020 18:53