Zbuluan partnerët dhe fëmijët, sfilata i tregon “sekretet” VIP-ave shqiptarë (FOTO LAJM)

Sfilata e fundit e Joni Peçit ishte konceptuar jo thjesht si një prezantim koleksioni, por si një spektakël që bashkonte modën, muzikën dhe baletin.

Protagonistët e sfilatës nuk ishin modelë profesionistë, por personazhe të njohur për publikun së bashku me fëmijët, partnerët apo familjarët e tyre.

Në këtë sfilatë pati shumë surpriza të këndshme; Fjodora Fjora prezantoi për herë të parë me fytyrë djalin e saj, dueti i Inva Mulës dhe këngëtares Aurela Gaçe, dhe te tjere qe i shini ne fotogalerine e mesiperme.


Shtuar 26.05.2020 08:46