Wanda Nara “tërbon” Instagramin me fotot nga stërvitja (FOTO LAJM)

Ndonëse futbolli është ndalur dhe spektaklet ku ajo merr pjesë gjithashtu, Wanda Nara ka gjetur sërish një mënyrë për të përfunduar në faqet e para të mediave rozë.

Këtë herë modelja argjentinasi, bashkëshorte e sulmuesit Mauro Icardi, ka zgjedhur të postojë foto nga stërvitja në shtëpinë e çiftit në liqenin e Comos, ku nuk ka ngurruar të shfaqë format seksi të trupit të saj.


Shtuar 14.05.2020 08:06