Video më e nxehtë, Morena Taraku “çmend” ndjekësit nga pishina (VIDEO)

Morena Taraku ka treguar format trupore në bikini.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku po i shijon ditët e nxehta.

Ajo po ngre temperaturat edhe me postimet që bën në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Këngëtarja së fundmi e ka publikuar një video në të cilën shihet e lagur dhe tejet seksi teksa del nga pishina.

Gjoksi, tatuazhet e ‘pirsingu’ janë vetëm disa nga detajet e para që ranë fillimisht në sy.


Shtuar 22.06.2020 12:50