Vajza e Bill Gates i jep fund beqarisë, i thotë “Po” sportistit (FOTO LAJM)

Jennifer Gates është vajza e madhe e Bill Gates dhe Melindës.

Jenifer është prej dy vitesh në një lidhje me sportistin Egjitptian me të cilin kanë qenë së fundmi për pushime ku ka marrë propozimin romantik në mes të dëborës.

E lumtur vajza e Bill Gates shkruan në Insatgram:

“Nayel Nassa, je i rrallë. Më surprizove në vendin më kuptimplotë ku ndajmë një ndër pasionet e shumta të përbashkëta. Mezi po pres ta kalojmë pjesën tjetër të jetës duke mësuar, duke u rritur, duke qeshur e duke u dashuruar së bashku! “Po” njëmijë herë!”

Në këtë postim nuk ka munguar as reagimi i të atit i cili shkruan:

“Ok, jeta është perfekte (tani), ju jeni gjithçka për mua”./albeu.com

Shtuar 30.01.2020 11:16