“Ujë dhe sapun”, si duket ish-Sofi e Çanit pa make up (FOTO LAJM)

Që prej sa u largua nga “Zonë e Lirë”, Xheni Brahaj ka marrë shumë vëmëndje si në median rozë ashu edhe në Instagram.

Bukuroshja publion shpesh foto dhe komentet nga ndjekësit janë të shumtë, shkruan Albeu.com.

Edhe këto ditë karantinimi Xheni ka qenë jo pak aktive në rrjet.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga makina ku është “ujë dhe sapun”./albeu.com/


Shtuar 9.04.2020 20:50