Tifozja e Realit “tërbon” Instagramin, publikon foto provokuse (FOTO LAJM)

Modelja Marta Lopez Alamo është një nga tifozet më të zjarrta të Real Madridit.

Bukuroshja spanjolle gjithashtu nuk mungon asnjëherë në ndeshjet dhe gjithnjë është në rreshtat e parë të tifozëve.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të Marta Lopez që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme.


Shtuar 9.03.2020 09:46