“Ti je mi?”, Arilena çudit rrjetin, totalisht ndryshe në postin e fundit (FOTO LAJM)

Arilena Ara ka surprizuar ndjekësit me foton e fundit.

Këngëtarja si gjithmonë e thjeshtë dhe pa komplekse, por në foton e fundit të publikuar fansat nuk po e njohin.

Duket se bukuroshja ka hapuyr paksa ngjyrën e flokëve dhe mimika e fytyrës e ka bërë të duket ndryshe, shkruan Albeu.com.

Madje kjo foto i ka bërë prshtypje dhe DJ të njohur shqiptar, Vik Kraja.

“Ti je mi?”, i komenton Dj me dyshim.

“Po m plak, s’të pëlqe ë”, ja kthen këngëtarja./albeu.com/


Shtuar 1.03.2020 08:26