Të fiksuar pas fotove të Lori Hoxhës? Ka një lajm të keq për të gjithë ju (FOTO LAJM)

Trashëgimtarja e Top Channel-it dhe influencuesja e modës, Lori Hoxha është një nga personazhet më të komentuar në media që nga udhëtimet, jeta luksoze, veshjet e deri tek jeta private.

Lori është shumë e ndjekur edhe në profilin e saj në Instagram, për të cilin së fundmi ka marrë një vendim të papritur.

Lori është zhdukur nga Instagrami duke e çaktivizuar llogarinë e saj papritur.

Arsyet nuk dihen ende, por le të shpresojmë që Lori do të kthehet sa më shpejt.


Shtuar 17.02.2020 08:17