“Të duken pak brekët”, Kiara Tito provokon me fustanin e kuq (FOTO LAJM)

Kiara Tito ka nisur pushimet.

Kiara Tito ka nisur pushimet në bregdet, prej nga është duke publikuar imazhe herë pas here, dhe postimi i saj i fundit ka nxitur fansat të komentojnë edhe më shumë.

Në foton e fundit të ndarë në këtë rrjet social ajo shfaqet me një fustan të shkurtër ngjyrë kuqe, ku ka ngacmuar imagjinatën me pozën e marrë.

Fansat kanë kapur një detaj tek fotoja e bukuroshes, “Të duken pak brekët”, ka shkruar njëri nga ta.


Shtuar 13.06.2020 21:32