Tashmë janë të rritur, si është marrëdhënia e Arminës me fëmijët e Shkëlzenit (FOTO LAJM)

Shkëlzen Berisha rrallë poston foto personale, por së fundmi pas shumë kohësh ka postuar një foto të veçantë. Themi të veçantë pasi Shkëlzeni shfaqet me dy fëmijët e tij, Medina dhe Lajdoni.

Shkëlzeni me dy fëmijët kanë marrë komplimenta të shumta dhe urime nga ndjekësit. Kujtojmë që Medina dhe Lajdoni jetojnë në Suedi.

Por fill pas publikimit të kësaj fotoje të gjithëve i shkoj mendja te Armina.

Duket se blogerja e ka pritur mjaftë mirë këtë kartolinë të bashkëshortit me fëmijët e tij duke komentuar 3 zemra në postimin e Shkëlzenit./albeu.com


Shtuar 8.01.2020 08:29