Sot është një nga më të njohurat! Tayna tregon nga çfarë hoqi dorë për të kapur majat (FOTO LAJM)

Tayna është një nga reperet më të dashura dhe të njohura nga publiku shqiptar.

Së fundmi ajo ka rrëfyer se të qenit e njohur sot i ka kushtuar diçka të vyer, privatësinë! Në një intervistë të dhënë për Prive, reperja është shprehur se tani që e njohin të gjithë në Kosovë ajo nuk preferon të dalë për kafe me shoqërinë.

Reperja është koshiente që çdo gjë që bën e thotë sot bëhet publike, ndaj dhe i ruhet kësaj gjëje. Por ka dhe ditë kur Tayna del dhe ka atë lirinë e saj, dhe kjo ndodh më shumë kur është jashtë Kosove, në vendet ku nuk njihet.

“Privatësinë ndoshta, nuk kam shumë se çdo gjë që bëj merret vesh edhe më shumë ruhem edhe nuk dal shumë me shoqnin për shembull ose me pi kafe. Vec jashtë ku smë njeh kurrkush por në Kosovë nuk e preferoj. Ko ka ndryshuar më së shumti”, u shpreh reperja.

Ajo foli edhe për arsyen përse i pëlqen të vijë vetëm e pa bashkëpunime në një kohë që estrada po bëhet bashkë. Tayna theksoi se për këtë nuk ka ndonjë arsye specifike përveç faktit që do të ndryshojë lojën dhe jo ta ndjekë atë.

Reperja mezi pret t’i bashkohet publikut në kocertet live ku do të performojë hitet e saj më të reja.


Shtuar 23.08.2020 10:53