Soni Malaj hap arkivat, si dukej këngëtarja shumë vite më parë (VIDEO)

Larg aktiviteteve dhe jetës sociale të famshmit shqiptarë janë mbyllur brenda katër mureve dhe kanë gjetur shumë mënyra për të kaluar kohën. Një nga këto mënyra është edhe hapja e arkivave, për të sjellë në vëmendje kujtime të bukura.

Ka qenë Soni Malaj ajo e cila në postimin e saj të fundit në Instagram shfaq disa nga paraqitjet e saj televizive, që me siguri i kanë shkaktuar mjaft nostalgji.

“Flokë, flokë dhe më shumë flokët”, shkruan ajo në postimin e saj.

Të shumta kanë qenë komentet e ndjekësve të cilët nuk ngurojnë t’i shprehin komplimentat e tyre këngëtares.


Shtuar 14.03.2020 14:57