Skivi publikon klipin e ri “Pikë” (VIDEO)

Reperi Kosovar, Skivi sapo ka publikuar klipin e ri të titular “Pikë”.

Teksti është shkruar nga vetë Skivi ndërsa muzika dhe produksioni është mundësuar nga Lisa, që një kohësisht është dhe menaxherja reperit.

Ndërkohë klipi është mundësuar nga studio e re “Ozone Production”, që është në pronësi të vetë Skivit. /albeu.com/


Shtuar 31.03.2020 21:58