Situata me koronavirusin, babi i Meghan Markle gjen vend të kritikoj publikisht të bijën (FOTO LAJM)

Prej kohësh është përfolur marrëdhënia jo e mirë e Meghan me babain e saj. Edhe nê këto ditê të vështira, ai ka gjetur sërish mënyrën për t’u bërë protagonist.

“Mendoj që Harry dhe Meghan duhet të kthehen në familjen mbretërore dhe të mbështesin mbretëreshën. Duhet të qëndrojnë në Angli edhe për ca kohë. Mund të vazhdojnë më vonë me planin e tyre për të punuar dhe për të bërë shumë para, por kur problem me virusin të ketë mbaruar”, është shprehur Thomas Markle.

Kjo është parë si një kritikë tjetër e Thomas ndaj vajzës së tij e me sa duket raporti i tyre vazhdon të jetë i tensionuar.


Shtuar 30.03.2020 07:15