Si rrallëherë pozon provokuese, ndjekësit “çmenden” pas Nevina Shtyllës (FOTO LAJM)

Nevina Shtylla, e njohur si një ndër moderatoret më të ëmbla dhe të buzëqeshura të ekranit shqiptar, ka ruajtur gjithmonë profilin e saj brenda kornizave të seriozitetit.

Si në Instagram edhe në emisonin ku bukuroshja moderon është shfaqur gjithmonë me veshje serioze dhe pa egzagjerime.

Por një foto e fundit e saj ka ndezur komentuesit.

Nevina ka pozuar në bregdet me bikini dhe duket mjaft tërheqëse.

Komplimentat dhe komentet pikante të ndjekësve nuk kanë munguar./albeu.com/


Shtuar 10.07.2020 14:50