“Si m*t”, Eliona ofendon ndjekësin që e akuzon për Photoshop (FOTO LAJM)

Eliona Pitarka ka treguar se këtë verë është më në ormë se kurrë.

Aktorja i ka vënë flakën rrjetit me fotot me bikini nga plazhi dhe jo vetëm.

Por si duket ndjekësit e kanë të vështireë të besojnë tashme se pas fotove të Instagramit ndodhen vërtetë të njëjtat vajza.

Kështu ka ndodhur edhe së fundi në një nga fotot e Elionës ku një koment i ndjekësit duket se ka nervozuar atë.

“Pse bën si pjeshkë kur përdor photoshop, budallaq”, komenton ndjekësi dhe Eliona në nerva e sipër i kthehet:

“Budalla je ti që flet pa baza. Shih video story dhe ngel si m*t”./albeu.com/


Shtuar 28.07.2020 13:55