Si asnjëherë më parë, Eliona Pitarka nevrikoset dhe i kthehet komentueses (FOTO LAJM)

Ajo ç’ka e ka veçuar gjithmonë Eliona Pitarkën nga koleget në rrjetet sociale është se aktorja mundohet t’u kthej koment të gjithë ndjekësve në Instagram me shumë takt dhe mirësjellje.

Por si duket durimit i ka ardhur fudnit dhe bukuroshja ka “shpërthyer” ndaj një komentuesje e cila e kritikon pse nuk e pranon veten si është dhe se bën lifting.

Eliona ja ka kthyer:

“Edhe kur nuk gjeni difekte , shpifni! Po boll o boll se ka ardhur koha ta lini helmin pas. Jo moj motër, nuk jam 50 vjeë të bëj lifting akoma, kur të shkoj aq e të plakem do e bëj! Fytyra ime deri tani është e paprekur nga asnjë gjë! Absolutisht asnjë gjë! Sado që ty stë vinka mirë.”

Përgjigje kjo që e ka indur edhe komentuesen se Eliona është origjinale./albeu.com/


Shtuar 13.04.2020 10:37