Sherr mes reperave? Tayna prish marrëdhëniet edhe me Mozzik

Ditët e fundit në media është folur se dy këngëtaret, Tayna dhe Dafina nuk kanë më raportet e mira me njëra-tjetrën si dikur.

Ndërkohë, është vënë re se Tayna nuk e ndjek më Mozzik në Instagram, gjë e cila le hapësira për dyshime se gjërat mes tyre s’janë si më parë.

Vetë artistët nuk kanë komentuar një gjë të tillë, dhe për momentin këto mbesin vetëm spekulime.


Shtuar 25.08.2020 18:23