Sherr mes Fjoralbës dhe Nevinës? Reagon për herë të parë moderatorja (VIDEO)

Pas largimit nga emisioni “Jo vetëm modë” i Nevina Shtyllës, lindën aludimet ku thuhej se ajo nuk shkonte mirë me Fjoralba Ponarin.

Kjo sepse Nevina i zuri vendin në “Procesin Sportiv “ aty ku Fjoralba moderoi për një sezon.

Por gjithsesi vajzat duket se e gjetën gjuhën e përbashkët dhe treguan se nuk kanë asnjë konflikt me njëra tjetrën.

Ato prezantojnë rubrika të ndryshme në emisionin “E Diell” , megjithatë kohët e fundit nuk janë parë më shpesh bashkë.

Kjo gjë u ka rënë në sy edhe ndjekësve, të cilët ia kanë vënë në sy Fjoralbës.

Dikush i shkruan se pse i ka prishur marrëdhëniet me Nevinën dhe ajo i është përgjigjur me një video.

Në video vajzat shfaqen të afërta me njëra-tjetrën duke bërë gëzuar

Kjo i shpjegon të gjitha dhe kuptohet se vajzat nuk kanë asnjë hatër mbetje me njëra-tjetrën.


Shtuar 9.01.2020 09:56