S’do e njihni, kështu dukej ish-Sofi e Çanit para se të ishte e famshme (FOTO LAJM)

Që prej sa u largua nga “Zonë e Lirë”, Xheni Brahaj ka marrë shumë vëmëndje si në median rozë ashu edhe në Instagram.

Bukuroshja publion shpesh foto dhe komentet nga ndjekësit janë të shumtë, shkruan Albeu.com.

Por së fundmi Xheni ka publikuar foto kur ajo ishte vetëm një fëmij dhe një foto krah mamasë para shumë vitesh dhe tashmë është e qartë nga e ka trashëguar bukurinë “Sofi”./albeu.com/


Shtuar 6.03.2020 08:35