Qenka edhe romantik, Lyrical Son uron me fjalë zemre bashkëshorten (FOTO LAJM)

Bashkëshortja e reperit të njohur, Lyrical Son, feston sot ditën e lindjes. Reperi nuk i ka rezistuar dot një urimi publik për partneren e tij në këtë moment special.

Ndryshe nga si jemi mësuar ta shohim nëpër projekte si ‘djalë i keq’ apo plot humor nëpër intervista, reperi ka edhe një anë mjaft romantike.

“Urime ditlindja’ shpirt. Ishalla plot tjera me shendet e dashni (qe pi bjen me mu haha)”, shkruan Lyrical Son krahas fotos me bashkëshorten.

Kujtojmë se ai dhe partnerja e tij janë prindër të dy vogëlusheve.


Shtuar 22.08.2020 12:56