Prindër për herë të dytë, Çiljeta në pritje të ëmbël me Alban Hoxhën (FOTO LAJM)

Asnjë dalje publike së bashku, por tashmë të gjithë e dinë se Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha janë prej kohësh në një marrëdhënie.

Dhe tani vjen lajmi i ëmbël , Çiljeta do të bëhet së shpejti nënë për herë të dytë.

Ajo është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë me partnerin, Alban Hoxhën, ndërsa lajmin e bukur e ka zbuluar “Panoramasport.al”.

Është bërë me dije se këngëtarja është në muajt e parë të shtatzënisë dhe me siguri duhet të ndihet në qiellin e shtatë nga lumturia.

Çiljeta ende nuk ka folur lidhur me lajmin e bukur, megjithatë ne i urojmë shtatzëni sa më të mbarë!


Shtuar 19.06.2020 08:10