Pozoi e zhveshur nga shtrati, Rezarta Shkurta pendohet dhe fshin foton (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë, Rezarta Shkurta siç nuk e kishim parrë asnjëherë më parë publikoi një foto pikane.

E mbuluar vetëm me jorgan nga shtrati i hotelit në Stamboll, Rezarta publikoi foton vetëm për shumë pak kohë, shkruan Albeu.com

Tashme në proflin e saj nuk gjendet më kjo foto pavarësisht se mori pafund “like” dhe komplimenta në pak orë./albeu.com


Shtuar 30.01.2020 09:55