Poza të papërballueshme, njihuni me modelen më të nxehtë të momentit (FOTO LAJM)

Natale Lee është një nga modelet ruse më seksi të Instagramit. Bukuroshja bjonde numëron mbi 3 milionë ndjekës në rrjetet sociale me të cilët ndan foto shumë provokuese dhe seksi.

Natale ka një fizik të tonifikuar pasi e frekuenton shumë palestrën dhe është një nga modelet e Marvin, ashtu siç është dhe Viki Odintcova.

Për më tepër shihni galerinë e mësiperme me fotot më seksi të Natale, e cila është dhe një sfiduese e Viktorias, edhe pse kjo e fundit numëron më shumë ndjekës se Natale.


Shtuar 3.09.2020 11:18